Subscribe RSS
Компютер і здоровя

« Що треба знати про солодкі напої   |   Вітаміни - ч2 »

Шкідливі фактори - Компютер і здоровя

Останніми роками значно збільшилася кількість людей, провідних весь робочий день за комп’ютером. Персональний комп’ютер став нашим супутником і удома. Без комп’ютера не обходяться і наші діти, вчившись як в школах, так і в інститутах і інших учбових закладах. У зв′язку з цим все частіше стали виникати питання про те, як впливає комп’ютер на здоров′ї. До цього дня, саме по цій темі йдуть численні дискусії. Яке вплив комп’ютера на здоров′ї, як на дітей, так і дорослих? Чи шкідливо це? І якщо так, то наскільки? Чи небезпечніше комп’ютер телевізора, або в нім шкоди не більше, ніж в звичайних електронних приладах в нашому будинку? Як впливає комп’ютер на наше здоров′я, на нашу психологію, зір? І ще багато подібного роду питань.

Розглядаючи вплив комп’ютерів на здоров′ї, відзначимо декілька чинників ризику:
- проблеми, пов′язані з електромагнітним випромінюванням;
- проблеми зору;
- проблеми, пов′язані з м’язами і суглобами;
- стрес, депресія і інші нервові розлади, викликані впливом комп’ютера на психіку людини.

В кожному з цих випадків ступінь ризику прямо пропорційний часу, що проводиться за комп’ютером і поблизу нього. Проблеми, пов′язані з електромагнітним випромінюванням Кожен пристрій, який проводить або споживає електроенергію, створює електромагнітне випромінювання. Це випромінювання концентрується навколо пристрою у вигляді електромагнітного поля.
Деякі прилади, на зразок тостера або холодильника, створюють дуже низькі рівні електромагнітного випромінювання. Інші пристрої (мікрохвильові печі, телевізори, монітори комп’ютерів) створюють набагато вищі рівні випромінювання.


Tags: , , , ,

Шкідливі фактори


Схожі записи

You can follow any responses to this entry through the feed. You can leave a response, or trackback from your own site.