Subscribe RSS
Масаж стоп

Масаж стоп просто необхідний для поліпшення стану здоров′я і профілактики різних захворювань. Кожна точка стопи “відповідає” за свій орган, “відображає” його стан. Наприклад, напади кашлю можна пом’якшити, помасажувавши точку трахеї - номер 5 на схемі. Крапки 12 - шлунок, 16 - кишечник, 20 - тонкий кишечник безпосередньо “посилають” сигнали в область всього травного тракту. Тиск на очну крапку 3 допомагає зняти з очей втому і перенапруження. Вузька смуга внутрішньої поверхні підошви, між крапками 4 і 22, веде діалог зі всім хребтом і його зв′язковим апаратом. Систематично масажуючи область цих крапок, можна вилікувати остеохондроз, радикуліт, люмбаго, міозит. Масаж крапки 19 допомагає подолати багато гінекологічних захворювань.
Натискаючи на крапку 29, що відповідає за серце, можна зняти серцебиття, прискорене дихання і повернути бадьорість. Щоденні розтирання області крапок 17 і 18, відповідальних за сечостатеву систему, позбавляють від циститів, навіть тих, які перейшли вже в розряд хронічних.
Але чи багато людей мають можливість вдень, відчувши головний біль, роззутися, звільнити ноги, прийняти комфортне положення і “попрацювати” над крапками 1 і 2? Не зневіряйтеся - точковий масаж стоп ефективніше проводити профілактично.
Якщо у вас щось захворіло, спробуйте помасажувати підошву по цій схемі.
Як правильно масажувати стопи
Для поліпшення стану здоров′я всього організму в цілому
• Натисніть для збільшення і проглядання схеми масажу
досягнення профілактичного і оздоровчого ефекту необхідний повний масаж обидві стоп. Його бажано проводити кожен вечір, перед нічним відпочинком.
Перед масажем декілька хвилин варто бути схожим босоніж, розминаючи стопи: піднятися на шкарпеточки, потоптатися, по черзі переносячи тяжкість тіла з внутрішніх ребер стоп на зовнішні. Потім - прийняти теплу ножну ванну. Важливим моментом самомасажу є зручність пози, що забезпечує розслаблення стопи:
- сидячи, із зігнутою ногою, коли стопа лежить на стегні іншої ноги;


Tags: , , ,

масаж


Схожі записи

Category: масаж
You can follow any responses to this entry through the feed. You can leave a response , or trackback from your own site.